Кабінет міністрів України ухвалив рішення передати українським лікарням медичне устаткування, яке перебувало у Державному резерві. Загальна вартість медичних приладів складає близько 68,8 млн грн. Відповідне рішення ухвалили під час засідання уряду 8 травня, передає прес-служба Міністерства економічного розвитку.

Зазначається, що відповідну техніку Україна закупила 3-5 років тому. Наразі вона перебуває у задовільному стані, проте не використовується за призначенням. Техніка перебуває на балансі Державного матеріального резерву.

«Це обладнання свого часу закуповувалося для потреб Державного резерву, але наразі не використовується. Хоч перебуває в доброму стані. Ми зважили всі можливості і виявилося, що медичні заклади готові забрати це обладнання, несуттєво його модернізувати та використовувати у роботі», — повідомив міністр економічного розвитку Степан Кубів.

Серед техніки, яку передадуть українським лікарням — рентгенівські апарати, пульсоксиметри, дихальні апарати, апарати штучної вентиляції легень тощо. Загалом мова йде про майже 14 тисяч одиниць медичного обладнання. Наразі техніку передадуть Міністерству охорони здоров’я, яке надалі розподілить її між медичними закладами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here