Упродовж шести днів – з 12 по 18 червня на базі опікового центру 8-ї міської клінічної лікарні німецькі хірурги проведуть консультації для дітей зі складними вродженими і набутими вадами. Спільно з українськими хірургами медики виконають близько 20 пластичних реконструктивних операцій. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Пластичний хірург із Німеччини Клаус Екснер із 2012 року безкоштовно допомагає українським дітям і ділиться досвідом з колегами у Львові. Цьогоріч він удруге приїде зі своєю дружиною – також пластичним хірургом Б’янкою Байкан-Екснер.

«За час свого насиченого графіку перебування у Львові німецькі лікарі планують проконсультувати щонайменше 50 дітей із складними набутими і вродженими вадами та спільно із українськими лікарями здійснити близько 20 пластичних й реконструктивних операцій. Водночас хірурги поєднують оперування з навчанням для наших лікарів, адже у світовій пластичній хірургії є чимало новітніх методик оперування, які нам треба переймати, щоб в Україні, у Львові якнайбільше людей можна було прооперувати за новими технологіями», – розповів завідувач опікового центру 8-ї міської клінічної лікарні Василь Савчин.

Під час попереднього візиту Клауса Екснера у грудні минулого року, львівські та німецькі хірурги спільно прооперували 18 та проконсультували понад 50 дітей і дорослих.

«За період співпраці Клаус Екснер обстежив понад 300 пацієнтів із вродженими вадами, післяопіковими рубцевими деформаціями, раневими дефектами, та прооперував близько 130 хворих. Окрім того, під час останнього візиту німецькі хірурги спільно з львівськими лікарями провели унікальну операцію з протезування вуха, коли вушну раковину було сформовано з хряща самого пацієнта», – розповів начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб.

Додамо, що співпраця з німецьким пластичним хірургом триває з 2012 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here