У Львові впродовж тижня можна безкоштовно дізнатися про стан свого здоров’я. Це стартували щорічні, вже одинадцяті, Дні профілактики і раннього виявлення артеріальної гіпертензії. Першими перевірити стан здоров’я прийшли спортсмени збірної України з карате та міський голова Львова.

«У всіх поліклініках, у лікарнях – дуже багато в нас буде пунктів по місту Львову. Можна прийти і просто поміряти свій тиск. Безкоштовно. Щодо мене, то свій тиск я відчуваю. Останнім роком дуже активно. Особливо той зовнішній тиск! Якщо говорити про внутнішній тиск, то в мене він завжди в нормі», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

До п’ятниці, 19 травня, на відкритих локаціях – на пл. Ринок, проспектах Шевченка, Свободи, Чорновола, Червоної Калини та вулицях Широкій, Університетській, Бандери та Пасічній – прийматимуть охочих у пунктах-наметах.

Торік за час акції обстежили понад 97 тис. львів’ян. Серед них у понад 3,5 тис. обстежених уперше виявили артеріальну гіпертензію. Усіх їх взяли на облік та призначили лікування. А за всі десять років перевірили понад 1 млн мешканців Львова. Що ж до наших спортсменів, то результати обстеження для них були несподіваними.

«Двічі переміряли тиск. Перший раз показало, ніби тиск у мене завищений. Переміряли на другій руці: показало ті самі результати. Ну, я не знаю. Прогнози невтішні: мені лишилось років 100, ну, може, трішки більше», – пожартував член збірної України з карате Ярослав Горуна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here