На вулиці Стрийській, 61 у Львові можуть закрити поліклінічне відділення для найменших пацієнтів. Друга поліклініка орендує це приміщення у Міністерства оборони з 2000 року. Проте зараз військові вирішили продати об’єкт. Якщо це станеться ‒ персоналу нікуди буде йти.

В обідню пору у педіатричному відділенні на Стрийській, 61 завжди людно. Батьки із малими пацієнтами чекають своєї черги до лікаря.

«Ця поліклініка дуже тут виручає, дуже багато людей приходить ‒ практично по території від Сокільників аж до Персенківки», – каже пацієнтка Соломія.

У цьому відділенні обслуговують дітей до 18 років. Таких пацієнтів понад три тисячі. Окрім педіатрів, тут є фізіотерапевтичний, масажний кабінет та для профілактичних щеплень, а ще своя лабораторія.

«Діти повністю отримують мінімальне обстеження, яке батьки хочуть. Крім того у четвер-п’ятницю до нас приїжджають вузькі спеціалісти: хірург, невролог із Симоненка», – розповіла завідувачка педіатричного відділення Лариса Меленчук.

Відділення належить до 2-ї поліклініки, що на Симоненка. Установа орендує приміщення з 2000-го року у Міністерства оборони за 1 гривню щомісяця. Проте три тижні тому військові повідомили, що майже 240 квадратних метрів виставляють на аукціон і просять звільнити орендовану площу.

«Попередили нас про те, що у випадку, якщо буде переможець, ми вимушені в триденний термін звільнити приміщення і передати тому, хто переможе», – коментує головна лікарка 2-ї міської поліклініки Тетяна Токарєва.

Начальник КЕВ, полковник Вадим Гуменюк, який й підписав лист, на дзвінки не відповідає. У міському управлінні охорони здоров’я кажуть, що військові вчиняють незаконно. Договір оренди укладений до 2021 року. Розірвати його можна, якщо приміщення потребують Збройні Сили України.

«Я радився з юристами і ми говорили про те, що якщо аукціон відбудеться, будемо судитися з власниками, бо все-таки дія договору в нас до 21 року. Це аукціон з обтяженням, якесь рішення будемо знаходити», – повідомив начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб.

Комунальних приміщень, які були б придатні для перенесення медустанови, поруч місто не знайшло.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here