Голова МОЗ пояснила, чим екстрена медична допомога відрізнятиметься від невідкладної

В. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла, чим після медичної реформи відрізнятимуться екстрена та невідкладна медична допомога. Про це вона розказала в інтерв’ю журналу «Новое Время».

За її словами, випадки, коли надається екстрена допомога – це ДТП, інфаркт, інсульт, кровотеча, важка черепно-мозкова травма. «У всіх цих випадках важливо, щоб швидка приїхала максимум за 8 хвилин, а бригада спеціалістів могла підтримати життя людини дорогою до лікарні. Це і є завдання парамедиків», – пояснила Супрун.

Також чиновниця запевнила, що невідкладна допомога нікуди не подінеться, а стане однією з функцій первинної ланки медичної допомоги. Вона наголосила, що таке розділення пов’язане з тим, що приїзд за 8 хвилин через високу температуру – надто нераціональне використання ресурсу швидкої.

Нагадаємо, 19 жовтня 2017 року Верховна Рада підтримала у другому читанні та в цілому медичну реформу. 28 грудня 2017 року президент України Петро Порошенко підписав закони, необхідні для старту медичної реформи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here