Кожна українська родина має бути готовою до впровадження з 1 січня системи сімейних лікарів

Кожна українська родина має бути готовою до впровадження з 1 січня 2018 року системи сімейних лікарів. Про це заявила в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун на прес-конференції з нагоди запуску електронної системи охорони здоров’я в тестову експлуатацію, передає «Еспресо».

«Дуже важливо, щоб наші пацієнти, наші громадяни вже почали шукати своїх лікарів. Хоча система запускається з 1 січня, ми не зможемо за один день чи навіть за місяць знайти своїх лікарів. Звертайтеся до лікарів вже зараз, вони вже можуть зайти в систему і почати підписувати з вами декларацію», – сказала вона.

«eHealth забезпечить супровід впровадження принципу «гроші ходять за пацієнтом» на первинній ланці, що дозволить більш ефективно фінансувати медицину. Ці зміни покликані встановити справедливі відносини між лікарем і пацієнтом, в яких перший буде отримувати чесну, гідну оплату за свою працю, а другий – якісні медичні послуги», – нагадала в. о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.

Нагадаємо, що в України тестують систему охорони здоров’я eHealth. Розробка системи eHealth відбувається за рахунок програм технічної допомоги міжнародних донорських організацій. Базовий набір електронних сервісів для лікарів, а також доступ пацієнтів до системи, буде безкоштовним.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here