«Укргазвидобування» забезпечило стрийських медиків захисними костюмами

За чверть мільйона гривень допомоги, наданої медикам найбільшою газовидобувною компанією країни, Стрийська центральна районна лікарня закупила 960 одноразових костюмів високої якості.

Стрий активно готується до боротьби із коронавірусом. На випадок активної фази проходження пандемії в регіоні мобілізували 250 ліжок у районній лікарні м. Стрия та 200 ліжок в Центральній Стрийській міській лікарні. Для того аби забезпечити медиків усім необхідним місцева влада звернулася по допомогу до бізнесу.


Стрийська центральна районна лікарня

«Ми писали листи до багатьох організацій і підприємств, відгукнулося небагато, – розповідає Любомир Кащук, голова Стрийської районної держадміністрації. – Допомога надходила по-різному. Хтось вважав за необхідне самостійно закуповувати чи виготовляти якісь засоби індивідуального захисту. «Укргазвидобування» перераховувало значні кошти на рахунок Центральної районної лікарні».

На кошти від газовидобувної компанії лікарня придбала 960 захисних костюмів. Медики вже активно користуються костюмами. Дві виїзні бригади у складі лікаря, лаборанта і водія, щодня проводять тестування осіб із групи ризику. А таких на Стрийщині понад 200. І списки щодня поновлюються.


Стрийські медики забезпечені захисними костюмами

«Велика подяка від імені всього колективу підприємству «Укргазвидобування» за співпрацю. Особливо за те, що в такий непростий час, вони одні з перших стали на підтримку наших медпрацівників. Адже медик, він як ніхто, першочергово потребує захисту від коронавірусу тому, що першим зустрічає хворого пацієнта», – розповідає Олексій Ігнатов, директор комунального некомерційного підприємства «Стрийська центральна районна лікарня».

Лікарня надає медичні послуги для жителів району. До неї входять дві бригади медиків на виїздах, 14 лікарських амбулаторій, 40 фельдшерсько-акушерських пунктів та 15 відділень, серед яких і відділення невідкладної екстрено-медичної допомоги, котре буде першим зустрічати пацієнтів з коронавірусом.

Придбаних костюмів вистачить мінімум на два тижні протидії. Навіть за найгіршого сценарію розвитку пандемії, кожен медпрацівник Стрийщини буде убезпечений від коронавірусу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here