Заступник міністра охорони здоров’я та головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що українська медична система може витримати одночасно не більше 3,5 тисяч хворих на коронавірусну хворобу Covid-19. За такої кількості українські медики зможуть лікувати як людей з коронавірусом, так і пацієнтів з іншими складними випадками.

«Ми рахуємо на кількість людей, які будуть інфіковані, які будуть із тяжким перебігом і потребуватимуть реанімаційних заходів. І наша межа, на яку ми розраховували, і якої ми притримуємося – не більше 3,5 тисяч одночасного перебування хворих у відділеннях інтенсивної терапії. Це дозволить нам пройти і коронавірусну хворобу, і у цей же час лікувати людей від інфарктів, інсультів та інших ургентних станів. Від цього залежать і всі інші прогнози», – сказав Віктор Ляшко в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV увечері в понеділок, 13 квітня, повідомила «Українська правда».

Санітарний лікар вкотре наголосив, що поширення захворювання залежить від дотримання українцями карантину.

Водночас, за його словами, наразі Україна йде за сценарієм, при якому інфікованими будуть не більше 2% населення.

Нагадаємо, щов Україні з 3 березня і до 9:00 13 квітня лабораторно підтвердили 3102 випадки коронавірусної хвороби Covid-19. Водночас про те, скільки людей з коронавірусом перебувають у реанімаціях, у статистичних даних від Міністерства охорони здоров’я не повідомляється.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here