Рівне стало першим містом в Україні, де в рамках позашкільної освітньої програми стартував курс тактичної медицини для школярів

У Рівному вперше в Україні пройшов позашкільний захід, на якому учнів залучили до здобуття навиків тактичної медицини за стандартами НАТО. Про це повідомили у прес-службі Міноборони України у неділю, 20 жовтня.

Як розповіли в оборонному відомстві, флешмоб з показового й масового проведення серцево-легеневої реанімації на манекенах відбувся у Рівному за участю понад 150 школярів. Метою заходу є донесення до населення інформації про важливість набуття навичок з домедичної допомоги в сучасному світі.

Захід відбувся в рамках впровадження з 1 жовтня 2019 року в освітніх закладах міста курсу з тактичної медицини «Умій врятувати життя».

фото Міноборони

«Кожна людина повинна вміти надати домедичну допомогу потерпілому. Нашу ініціативу підтримала міська влада й виділила фінансування, закупила навчальні манекени, турнікети та бандажі. Тепер впроваджуємо в школах навчальні курси з тактичної медицини за стандартами НАТО», – розповіла голова ГО «Рівне-Такмед» Тетяна Воронцова.

Організатори зазначили, що Рівне стало першим містом в Україні, де в рамках позашкільної освітньої програми стартував курс тактичної медицини для школярів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here