Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) передала Україні 30 наборів реагентів для тестування на коронавірус Covid-19 до вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України.

Як повідомило Міністерство охорони здоров’я, набори містять приблизно 3 тис. реакцій, чого вистачить для дослідження на захворювання понад 950 людей.

«У всьому європейському регіоні посилено заходи з тестування: ВООЗ запровадила механізм передачі клінічних зразків пацієнтів (тих, які відповідають епідеміологічному визначенню підозри на інфікування Covid-19) до міжнародних референс-лабораторій. Наразі в європейському регіоні працюють шість міжнародних лабораторій для виявлення та перевірки на новий коронавірус», – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, наразі в Нових Санжарах Полтавської області у медцентрі Національної гвардії України перебувають евакуйовані з Китаю українці та іноземці. Наразі у них коронавірусу не виявили.

Разом з тим коронавірус, від якого померли понад 2,5 тис. людей, активно шириться Італією. Крім того, в Китаї, звідки походить коронавірус Covid-19, виявили повторне зараження ним тих, кого раніше від нього вилікували.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here