Життя в сучасному ритмі іноді вимагає максимальних зусиль. І такі, незначні на перший погляд, проблеми, як неправильне харчування, недосипання та перенавантаження на роботі, з часом накопичуються та призводять до стресів, невралгічних чи ортопедичних захворювань. А ті – виражаються у хронічних м’язових болях, обмеженій рухливості суглобів, ерективній дисфункції та інших неприємних симптомах. Коли профілактичних заходів для їх подолання недостатньо, люди задумуються про те, який метод лікування обрати.


Спеціалісти радять починати з найбільш безпечних, тобто таких, що вирізняються мінімальним втручанням в організм. Серед них – екстракорпоральна ударно хвильова терапія, що здійснюється на сучасному апараті DUOLITH SD1 «Ultra», найбільш повна комплектація представлена в клініці «Уросвіт», що на вул. Огієнка 3. Ця, перевірена часом методика, застосовується для лікування широкого спектру захворювань і в багатьох випадках є альтернативою хірургічному втручанню. Процедура проста та безболісна – акустичні ударно-хвильові імпульси передаються в зону лікування за допомогою легкого ручного аплікатора.


Ударно-хвильова терапія застосовується у двох напрямах. Перший – це ортопедичні проблеми, такі як болі у м’язах та суглобах, травми. Другий – «чоловічі проблеми», що особливо поширені після 40-ка років: простатит, ерективна дисфункція різного ґенезу та синдром хронічного тазового болю.

«На ці захворювання апарат DUOLITH SD1 «Ultra» діє, як глибокий масаж, – розповідає Володимир Якубовський, лікар-уролог, спеціаліст ударно-хвильової терапії клініки «Уросвіт». – Ударні хвилі проникають на глибину до 35 міліметрів та покращують притік крові до уражених ділянок, насичують тканини киснем. У випадку ортопедичних захворювань це сприяє руйнуванню кісткових виростів, ділянок кальцифікації, фіброзних вогнищ з послідовним розсмоктуванням їх фрагментів. А в лікуванні простатиту та ериктильної дисфункції ударно-хвильова терапія розрихлює фіброзну тканину, усуває запальні процеси та стимулює локальну мікроциркуляцію, що значно покращує якість статевого життя без ліків чи хірургічних втручань».

І без побічних ефектів та алергій. Ударно-хвильова терапія не пошкоджує цілісності шкірних покривів, що дозволяє застосувати її навіть у хронічній стадії захворювання. 3-4 сеанси тривалістю до 15-ти хвилин забезпечать стійкий, довготривалий ефект. А можливість поєднання з іншими процедурами: електротерапією, ультразвуком, магнітно-лазерною терапією, дозволить закріпити позитивні результати.


Всі ці послуги, включно з діагностикою, надають досвідчені спеціалісти клініки «Уросвіт». Комплексний підхід, висока професійність та сучасне обладнання дозволяють фахівцям клініки розробляти індивідуальний курс лікування для кожного пацієнта з включенням найбільш дієвих і, водночас, безпечних методик.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here