Львівські правоохоронці передали до суду справу щодо трьох лікарів, яких обвинувачують у недбалому виконанні обов’язків, що спричинило смерть 77-річної жінки. Як повідомила прес-служба Нацполіції Львівщини, лікарі встановили жінці неправильний діагноз, через що вона не отримала належного лікування.

До лікарні 77-річна львів’янка потрапила 6 червня 2017 року, її лікуванням займалися лікарі гінекологічного та хірургічного відділень медзакладу. Однак через три тижні після початку лікування, 28 червня 2017 року, жінка померла у лікарні.

«Встановлено, що смерть пацієнтки настала внаслідок недбалого та несумлінного ставлення окремих працівників лікарні до своїх професійних обов’язків. Зокрема, через недостатнє обстеження хворої, лікарі не встановили їй правильний діагноз, а отже – не могли призначити відповідне лікування, що обумовило смерть пацієнтки внаслідок розвитку хвороби», – повідомила прес-служба львівської поліції.

Наприкінці травня цього року хірургу, завідувачам гінекологічного та хірургічного відділень лікарні офіційно повідомили про підозри у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст. 140 (неналежне виконання професійних обов’язків медпрацівником) ККУ. А сьогодні, 30 червня, слідчі скерували обвинувальні акти на розгляд суду.

Якщо вина медиків підтвердиться, то їм загрожує позбавлення волі до двох років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here