Виявляється, у світі діагностики теж є свої гаджети. Такі, як нова імунохімічна система IMMULITE 2000XPi, яка нещодавно з’явилася в Діагностичному центрі «МеДіС» у Львові. Прагнучи надати своїм пацієнтам якнайширший доступ до сучасної діагностики, лабораторія «МеДіС» постійно оновлює обладнання та інвестує в інноваційні засоби для здійснення аналізів.


Нова автоматична система IMMULITE 2000XPi – це не лише висока функціоналість, що забезпечує до 200 тестів на годину. Це, водночас, і розширення «тестового» меню: один апарат може зробити аналізи і на інфекції, і на гормони, і на антитіла. IMMULITE 2000XPi діагностує індивідуальні алергени та онкомаркери, здійснює оцінку харчової непереносимості і, як наслідок, формує набагато ширшу клінічну картину для встановлення точного діагнозу.

«В IMMULITE 2000XPi дуже широка лінійка імунохемілюмінесцентних аналізів, – розповідає Галина Гаврилишин, Завідувач лабораторії ДЦ «МеДіС». – А також висока швидкість виконання лабораторних тестів. Важливо, що цей аналізатор всі дослідження робить в кількісному варіанті, що дає змогу точніше відтворити стан організму і допомагає лікарям провести високоточну діагностику на новому рівні».


Знайомство з новою системою для працівників Діагностичного центру «МеДіС» провів Петро Федик, сервіс-інженер офіційного дистриб’ютора IMMULITE 2000XPi компанії «Medcoswiss»: «Завдання інженера передусім перевірити, чи немає перепадів напруги, чи підходить вода для того, щоб можна було зробити аналізи на цьому обладнанні. Тут, у лабораторії «МеДіС» з цими показниками все добре, отже результати однозначно будуть високоточними. Що ж стосується конструкції, то на апараті нового покоління майже всі процеси автоматизовані: дві дозуючі голки, автоматичне завантаження на платформу, автономна робота без обов’язкової постійної присутності лаборанта – це все, що дозволяє звести втручання людини до мінімуму та забезпечити вищу точність тестів».

Постійно вдосконалювати якість аналізів шляхом запровадження нових технологій – це те, над чим постійно працюють у Діагностичному центрі «МеДіС». Тут розуміють, що сучасна медицина не стоїть на місці, тож без таких девайсів не обійтися. Отож, пацієнти можуть спокійно здати аналізи і бути певними у точних результатах.


«Ми рухаємося в напрямку інновацій, бо впевнені: нові засоби діагностики зараз є надзвичайно затребуваними, – каже Анна Дмитрів, менеджер з маркетингу Діагностичного центру «МеДіС». – Тому слідкуємо за новинками, переймаємо досвід закордонних спеціалістів, купуємо нове обладнання, що значно розширює лінійку тестів. Для медиків – це можливість направити пацієнтів на значно ширше обстеження, яке допоможе встановити безпомилковий аналіз. А для наших клієнтів – це нагода пильно моніторити стан свого здоров’я та виявляти небажані зміни в організмі ще до того, як вони становитимуть серйозну загрозу».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here