Лікувальним закладам Львівщини передали сучасні ультразвукові апарати GE. Техніку отримали Сколівська, Новояворівська, Золочівська, Пустомитівська, Радехівська центральні районні лікарні, Львівська обласна дитяча лікарня ОХМАТДИТ і Стрийський міський пологовий будинок.

Сучасні пристрої закупили за 236 тис. доларів, зекономлені при проведенні міжнародних конкурсних торгів під час реалізації спільного проекту МОЗ України та Світового Банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», повідомили у прес-службі ЛОДА.

«Наша область успішно реалізувала цей проект, завдяки якому нам вдалось поставити комп’ютери у сільських лікарських амбулаторіях, включити програмне сучасне забезпечення і ми маємо реєстр всього жіночого населення, змогли створити скринінгові центри, поставити оці ультразвукові апарати», ‒ цитує директорку департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірину Микичак прес-служба ЛОДА.

Нагадаємо, раніше за зекономлені кошти за 135,5 тис. євро закупили три ультразвукові апарати Siemens Acuson для установ третинного рівня та за 200,8 тис. доларів мамограф в діагностичний центр.

Координаторка проекту «Онкопревенція» у Львівській області Христина Пак уточнила, що за допомогою цього обладнання можна обстежити не лише для жінок, а усі верстви населення.

«Ми єдині маємо таку апаратуру і можливості, щоб забезпечити скринінг жіночого населення від раку молочної залози і шийки матки. Обладнання доступне для обстеження не лише жінок, але й чоловіків та дітей і кожен апарат підключений до системи Dr. Еleks, це обов’язкове ведення протоколів у цій програмі», ‒ підкреслила Христина Пак.

Як запевнила ЛОДА, обстеження на ультразвукових апаратах відбуватиметься безкоштовно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here