Замість старих «уазиків» сільські амбулаторії первинної меддопомоги Львівщини отримали 28 нових позашляховиків Renault Duster. На їхню закупівлю витратили майже 13 млн грн.

Ці автомобілі з підвищеною прохідністю, що дозволить медикам доїхати до найвіддаленіших населених пунктів. Кожен автомобіль обійшовся державі у 457 тис. грн.

Включно з цими автомобілями ЛОДА закупила 110 автомобілів: 43 для нових амбулаторій, що будуються, та 67 для тих, що вже працюють. Окрім того, управління капітального будівництва облдержадмінстрації оголосило тендер на закупівлю ще 158 позашляховиків для існуючих амбулаторій, що розташовані в Львівській області.

Автомобілі передали у медичні заклади Миколаївського, Пустомитівського, Перемишлянського, Стрийського,Турківського, Яворівського, Золочівського, Кам’янка-Бузького, Радехівського, Сколівського, Сокальського, Мостиського, Дрогобицького, Буського районів.

«Нам дуже приємно, що ми рухаємося у напрямку покращення медичних сервісів для наших громадян. Ми обіцяємо, що наша адміністрація буде ставити медицину на перше місце. Вона — пріоритет для нашої держави», — зазначив голова Львівської ОДА Маркіян Мальський.

«Це супер автомобіль. Раніше я їздив на «уазику», то це навіть не до порівняння. Цей «Рено» — всюдихід, якраз для тих сіл, які ми обслуговуємо. Він нам дуже допоможе», — ділиться враженнями Семен, водій амбулаторії села Підгородці Сколівського району.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here