Уляна Супрун

В.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун заявила, що голова комітету охорони здоров’я Верховної Ради Ольга Богомолець відмовляється підписувати позитивний висновок комітету щодо медреформи. Про це Супрун повідомляє 13 липня на своїй сторінці у Facebook.

«Голова комітету охорони здоров’я Верховної Ради Ольга Богомолець відмовляється підписувати вчорашній позитивний висновок комітету і цим самим блокує можливість голосування закону сьогодні та початку медичної реформи», – написала Уляна Супрун.

Додамо, що вчора законопроект №6327 щодо фінансових гарантій медичного обслуговування отримав позитивний висновок комітету. Комітет рекомендував розгляд законопроекту у другому читанні ВР 13 липня.

За словами Супрун, згідно з змінами у законопроекті, при позитивному рішенні ВР медреформу в Україні можна було б розпочати з січня 2018 року.

«Ключовою зміною, якої зазнав законопроект №6327 після внесення правок, є виключення співоплат пацієнтів за медичні послуги та розширення гарантованого пакету послуг. Співоплати є важливим інструментом для запуску, передусім, реформи вторинної та третинної ланки, яка запланована на 2020 рік. Насамперед співоплати допоможуть уникнути очікування на послуги у лікарнях та підняти на новий рівень відповідальність у стосунках лікар-пацієнт. Однак команда МОЗ переконана, що до початку реформи вторинної і третинної ланок відбудеться дискусія щодо цієї норми і cпівоплати будуть запроваджені. Співоплати для ліків залишаються», – написала Супрун.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here