Суд визнав, що неповнолітній пацієнт помер внаслідок недбалості лікарів

Двох працівників Червоноградської центральної міської лікарні суд визнав винними у смерті пацієнта у 2016 році і призначив покарання у вигляді двох років позбавлення волі. Однак одного з них амністували, інший ‒ отримав іспитовий термін. Про це повідомляє прес-служба суду.

Червоноградський міський суд Львівської області розглядав справу щодо обвинувачення двох лікарів, які неналежно виконували свої професійні обов’язки під час анестезіологічного забезпечення, що призвело до смерті неповнолітнього пацієнта восени 2016 року.

4 квітня суд виніс вирок, яким визнав двох медиків винними у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 140 ККУ, та призначив їм покарання у виді двох років позбавлення волі з позбавленням права на два роки обіймати відповідні посади лікаря анестезіолога в установах, підприємствах, організаціях незалежно від форми власності.

Однак, одного із них суд звільнив від відбування основного і додаткового покарання за законом «Про амністію в 2016 році». Іншого за ст. 75, 76 ККУ звільнив від відбування основного покарання з іспитовим строком один рік та із покладанням низки обов’язків.

Згідно з судовими реєстрами, підсудними є колишній анестезіолог Червоноградської лікарні Оксана Смілка та завідувач відділення анестезіології Григорій Шипот.

Вирок ще не набрав законної сили, тож учасники справи можуть протягом 30 днів оскаржити його в Апеляційному суді Львівської області.

Нагадаємо, 16-річний юнак помер після операції на апендицит. Ще на операційному столі у нього двічі зупинялося серце, потім він впав у кому. На третій день пацієнта відвезли у львівський ОХМАТДИТ, але його життя врятувати не вдалося.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here