Суд обрав завідувачу поліклінічного відділення та лікарю-онкологу Національного інституту раку, яким слідчі київської поліції нещодавно повідомили про підозру за вимагання в пацієнтів оплати медикаментів, котрі видаються безкоштовно, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.

«Суд обрав підозрюваним запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з внесенням застави в розмірі 160 тис. 560 грн кожному», – повідомила в середу, 25 вересня, київська поліція.

Нагадаємо, 16 серпня під час проведення слідчо-оперативних заходів у Національному інституті раку правоохоронці задокументували факти вимагання та отримання лікарями хабарів у громадян, які лікуються від онкологічних захворювань, а також від підприємців за перемогу в процедурах конкурсних торгів із закупівлі ліків та медикаментів для потреб Інституту раку.

Під час проведення обшуків у службових приміщеннях Інституту раку і за місцем проживання фігурантів було вилучено документацію, яка підтверджує причетність лікарів до протиправної діяльності.

17 вересня прокуратура Києва повідомила про підозру завідувачу поліклінічного відділення Національного інституту раку та лікарю-онкологу. Їм інкримінують скоєння порушення права на безоплатну медичну допомогу і заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here