У вівторок, 2 червня міністр охорони здоров’я України Максим Степанов проведе співбесіди із кандидатами на посаду Голови Національної служби здоров’я України (НСЗУ). До співбесіди допущені 17 кандидатів, документи яких відповідають вимогам. За словами Степанова, відео самих співбесід будуть викладені в публічний доступ з метою уникнення спекуляцій.

«Як повідомив адміністратор добору, а в даному випадку це НСЗУ, з 28 заявок на голову НСЗУ необхідним критеріям відповідають 17 осіб. Законодавством передбачено, що я, як людина, яка повинна зробити цей добір, можу з цих 17 осіб визначити кандидатів, з якими провести співбесіду. Але щоб не було ніяких спекуляцій, я вирішив провести співбесіду з усіма 17 особами. Це буде зроблено 2 червня», – наголосив Степанов на брифінгу в неділю, 31 травня, повідомила прес-служба уряду.

За словами міністра, для нього не має значення прізвище переможця добору. Головне – щоб це був ефективний менеджер.

«Ми забезпечимо відеофіксацію усіх співбесід і файли будуть викладені у вільний доступ – щоб всі могли подивитися. Ми працюємо максимально прозоро», – резюмував Максим Степанов.

Нагадаємо, що Національна служба здоров’я України – це ключове відомство у медичній реформі. Саме через НСЗУ здійснюється фінансування лікарень у рамках медреформи: лікарні отримують гроші за фактами наданих послуг, тоді як до медреформи ці гроші розподілялися фактично в ручному режимі.

Через недофінансування на другому етапі медреформи психіатричних і фтизіатричних закладів міністр і медики критикують НСЗУ.

У січні 2020 року відбувся конкурс на посаду голови НСЗУ. Три претенденти після співбесіди з Комісією з питань вищого корпусу державної служби мали пройти співбесіду з міністром охорони здоров’я.

20 травня міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що він відхилив усі кандидатури на посаду голови НСЗУ.

22 травня уряд оголосив новий конкурс на цю посаду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here