Керівника Львівського обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф Володимира Похмурського можуть звільнити із займаної посади. Питання щодо його звільнення винесуть на розгляд сесії Львівської обласної ради.

Про це 14 листопада під час брифінгу заявив голова Львівської ОДА Олег Синютка, повідомляє Львівський портал.

«Я не задоволений роботою керівника Львівського обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф. І в нього є два варіанти – покращити свою роботу або ж залишити свою посаду. Дане питання буде винесено на розгляд сесії Львівської обласної ради і депутатський корпус вирішить питання щодо ефективності його роботи», – сказав Олег Синютка.

ZAXID.NET зателефонував керівнику Львівського обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф Володимиру Похмурському, щоб почути його думку з цього приводу.

«Я працював чесно, відповідно до своєї кваліфікації і свого бачення. Я не відчуваю своєї вини, мені не соромно дивитися людям в очі. Я на цій посаді з 2 лютого цього року. Ми багато чого зробили, ще більше планували зробити. Що буду робити далі? Врахую критику, намагатимуся виправити помилки, а далі побачимо», – сказав Володимир Похмурський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here