Близько 20 невдоволених реформою стоматологів відмовляються покидати сесійну залу

Засідання сесії Львівської міської ради, яке мало розпочатись о 10:00 7 березня, перенесли через блокування невдоволеними реформою комунальної стоматології працівників стоматологічних поліклінік. Близько 20 медпрацівників провели у сесійній залі усю ніч і відмовляються її покидати, поки їм не виплатять 3,6 млн грн.

За словами секретаря Львівської міськради Анатолія Забарила, голови депутатських фракцій вранці 7 березня прийняли рішення перенести засідання сесії. Нову дату засідання повідомлять пізніше.

«Причина – немає належних умов для праці», – сказав Забарило.

Частина працівників стоматполіклінік №3 та №5 захопили велику сесійну залу, у якій проходять засідання сесій, увечері 6 березня. Як повідомив ZAXID.NET завідувач стоматологічного відділення 3-ї поліклініки Олександр Бурій, люди, які прийшли у мерію, – медсестри і санітарки. Вони вимагають, щоб їм виплатили зарплату.

Сесію Львівської міськради скасували через протести стоматологів (усі фото Євгена Кравса)

Медпрацівники провели у сесійній залі усю ніч і відмовляються її покидати доти, доки їм не виплатять 3,6 млн грн – на думку стоматологів, таку суму зарплат їм заборгувала міська рада.

Додамо, що зарплатню не отримують працівники лише тих стоматологічних поліклінік, які відмовилися реформуватися і перетворитись у неприбуткові комунальні підприємства. Перетворення стоматполіклінік дало б змогу медикам офіційно встановити ціни на свої послуги і таким чином самотужки заробляти на власну зарплатню та утримання своїх медзакладів. Однак частина стоматологів не погоджується із реформою і постійно пікетує Львівську міську раду.

Директорка департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна зазначила, що у мерії немає підстав виплачувати гроші працівникам, оскільки вони не подають бюджетних запитів. Окрім того, з поліклінік звільнились усі бухгалтери та відділ кадрів.

«Головного лікаря Юрія Павліва, який прямо відповідає за ведення табелів обліку робочого часу, вже півтора року як не допускають до свого робочого місця. Ну то як ми можемо виплатити цю зарплату без жодних цифр? Ми ж не знаємо, скільки часу відпрацював той чи інший працівник і чи працював взагалі», – повідомила у коментарі ZAXID.NET Галина Слічна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here