Міжнародні партнери готові виділити Україні додаткові гроші на вдосконалення медичних послуг на місцях

Світовий банк готовий виділити Україні 135 млн доларів на купівлю медичного обладнання, реконструкцію амбулаторій сімейної медицини та медичну реформу в регіонах. Про це повідомив у прем’єр-міністр Денис Шмигаль у п’ятницю, 3 квітня.

«Сьогодні провів зустріч з в.о. директора Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Алексом Кремером. Говорили, зокрема, про спільний проєкт Світового банку та МОЗ «Покращення охорони здоров’я на службі у людей», – написав Шмигаль у своєму Тelegram-каналі.

За його словами, незважаючи на поширення Covid-19, міжнародні партнери готові виділити Україні додаткові гроші на вдосконалення медичних послуг на місцях.

«Ці кошти будуть спрямовані на закупівлю медичного обладнання, реконструкцію амбулаторій сімейної медицини та впровадження в регіонах медичної реформи», – зазначив Шмигаль.

Як інформував ZAXID.NET, раніше Євросоюз виділив Україні 80 млн євро на боротьбу з коронавірусом. Також раніше США заявили про виділення Україні медичної та гуманітарної допомоги у розмірі понад 1,2 млн доларів для протидії коронавірусу. Надана допомога спрямовуватиметься на підготовку лабораторних систем, виявлення захворювання, надання технічної підтримки в питаннях реагування та інформування щодо ризиків поширення Covid-19, тощо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here