Міністерство охорони здоров’я відсторонило від виконання обов’язків ректора Національного медуніверситету імені О.О. Богомольця Катерину Амосову. Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

Як пояснює відомство, згідно із графіком, погодженим МОЗ, 20 лютого 2018 року одночасно по всій країні у всіх закладах вищої освіти, які готують лікарів-стоматологів, мав відбутися ліцензійний інтегрований іспит «Крок 1. Стоматологія». Студенти-стоматологи НМУ стали єдиними серед своїх колег з 13-ти ВНЗ, в яких не відбувся ліцензійний іспит.

Керівництво вишу не розпочало переговорну процедуру та не уклало договір з Центром тестування на проведення ліцензійних іспитів «Крок», зірвавши проведення обов’язкового ліцензійного іспиту, наголосили в міністерстві.

МОЗ доручило Центру тестування призначити для студентів-стоматологів НМУ іншу дату іспиту «Крок 1. Стоматологія» впродовж поточного навчального року. За таких умов студентів, які успішно складуть тест, переведуть на наступний курс.

«МОЗ відсторонює від виконання обов’язків ректора Катерину Амосову і створює комісію для всебічного розгляду цієї ситуації, а на час діяльності комісії від виконання обов’язків відсторонюється директор Центру тестування МОЗ Булах І.Є.», – йдеться у повідомленні МОЗ.

На початку лютого Катерина Амосова в інтерв’ю УНН запевняла, що «Національний медичний університет, діючи згідно з чинним законодавством та в межах компетенції, гарантує складання іспитів у визначений термін 20 лютого 2018 року. НМУ повністю усвідомлює відповідальність перед Україною та студентською спільнотою у вирішенні цього питання».

Раніше у цьому ВНЗ вже відсторонили заступника декана по роботі з іноземними студентами Тетяну Тімохіну на час розслідування через суїцид 18-річної студентки Мукаддас Насирлаєвої.

Катерина Амосова є ректором НМУ від 2014 року. Її батько, Микола Амосов, був відомим радянським та українським лікарем, академіком НАН і АМН України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here