Спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков підписав розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Ради 7 травня. Про це повідомили на сайті Верховної Ради.

«Через вимогу 156 народних депутатів про скликання позачергового пленарного засідання Ради та відповідно до ч. 8 ст. 19 Регламенту Верховної Ради скликати позачергове засідання на 14:00 7 травня», – йдеться в розпорядженні.

Планується, що парламентарі розглянуть проект закону про внесення змін до деяких законів України для підвищення здатності системи охорони здоров’я протидіяти поширенню коронавірусної хвороби № 3380.

Також заплановано розглянути проект закону про несення змін до закону «Про захист населення від інфекційних хвороб» (щодо визначення розмірів обов’язкового державного страхування працівників державних і комунальних закладів охорони здоров’я, зайнятих у сфері захисту населення від інфекційних захворювань (№ 3376).

Нагадаємо, що попереднє засідання парламенту відбувалося 30 квітня. Тоді, серед іншого, нардепи продовжили тимчасову слідчу комісію із розслідування вибухів на військових складах та погодилися розглядати законопроект про банки за спеціальною процедурою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here