У вівторок, 27 червня, виконком Львівської міськради схвалив міську програму стоматологічної допомоги дітям і окремим пільговим категоріям дорослого населення. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Виконком схвалив програму профілактики і лікування стоматологічних захворювань у дітей та окремих категорій дорослого населення міста Львова на 2017-2018 роки.

Як повідомив начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб, ця Програма передбачає відшкодування з бюджету міста за надану стоматологічну допомогу пільговим категоріям населення і дітям.

Зазначимо, що до видів стоматологічної допомоги, яка підлягає відшкодуванню, належить: невідкладна допомога до виведення з гострого стану усім мешканцям, незалежно від їх соціального статусу; всі види стоматологічної допомоги дітям від 0 до 17 років (але якщо батьки хочуть цю допомогу з використанням найсучасніших витратних матеріалів, то повинні доплатити різницю), а також профілактичний огляд, терапевтична та хірургічна стоматологічна допомога окремим категоріям населення. До окремих категорій населення належать ветерани війни, у тому числі учасники бойових дій, інваліди війни, інваліди 1 і 2 групи, вагітні жінки, почесні донори України, члени сімей загиблих учасників АТО, пенсіонери. Тобто при їх зверненні в стоматологічну поліклініку бюджет буде відшкодовувати надану допомогу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here