Акції протесту під стінами Львівської облради

Під Львівською облрадою, де сьогодні триває засідання сесії, зібралися одразу три пікети. Люди протестують проти реорганізації двох медичних установ – Львівської обласної дитячої клінічної лікарні ОХМАТДИТ та Львівського обласного дитячого психоневрологічного диспансеру. Також присутні представники сіл, які не погоджуються з новим перспективним планом утворення об’єднаних територіальних громад Львівщини та відстоюють свої ОТГ.

Загалом під стінами обласної ради зібралися понад 100 пікетувальників. Ті, хто проти реорганізації ОХМАТДИТу, прийшли з плакатами: «Ганущини! Микичаки! Гички! Припиніть дерибан лікарень!», «Не дамо ліквідувати ОХМАТДИТ!». Представники профспілки та колективу лікарні обурені тим, що на сайті обласної ради досі є проект рішення про ліквідацію ОХМАТДИТу через приєднання його до Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру. Натомість заступник голови ЛОДА Іван Собко, який вийшов до протестувальників, запевнив, що цього питання немає у порядку денному сьогоднішнього засідання сесії. Він нагадав, що голова ЛОДА відкликав проект рішення і закликав організаторів акції не дезінформувати людей.


Акції протесту під стінами Львівської облради. Фото ZAXID.NET

Захисники Львівського обласного психоневрологічного диспансеру протестують проти реорганізації закладу через приєднання його до Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру. Вони прийшли з плакатами: «Депутати, не вбивайте психіатрію!», «Це руйнація, а не реорганізація!».

На відміну від питання ОХМАТДИТу, реорганізація психоневрологічного диспансеру є у порядку денному обласної ради. Розгляд цього питання депутати відкладають вже тривалий час, зокрема, через акції протесту. Однак у вівторок, 29 жовтня, депутати не підтримали пропозицію депутатки від «Самопомочі» Парасковії Дворянин зняти це питання з розгляду – забракло одного голосу.

Також під обласну раду приїхали представники громад, які вимагають не ліквідовувати Новострілищанську ОТГ та відстоюють утворення Сілецької ОТГ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here