Два Комітети Верховної Ради – бюджетний та соціальної політики – підтримали урядові законопроекти щодо медичної реформи і рекомендували їх прийняти в першому читанні. Водночас профільний комітет охорони здоров’я не підтримав цих законопроектів, повідомив заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк.

«Дуже важкий день. Але є результат: успішно пройшли комітети», – написав він у Facebook у середу, 7 червня.

Законопроект №6327 «Про державні фінансові гарантії надання медпослуг», що описує майбутню систему української медицини – гарантований державою пакет медпослуг, Національну службу здоров’я, розглянув Комітет Соціальної політики і рекомендував до прийняття в першому читанні.

Законопроект №6329 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України», що передбачає приведення статей, що визначають розмежування видатків між бюджетами, у відповідність до нової моделі фінансування первинної медичної допомоги, пройшов Бюджетний Комітет, його також рекомендовано до прийняття в першому читанні.

При цьому, як повідомив Ковтонюк, Комітет охорони здоров’я також розглядав законопроекти 6327 і 6329, але не підтримав їх, «Хоча сказав, що реформи підтримує».

Ковтонюк додав, що у четвер, 8 червня, документи надійдуть в сесійну залу для прийняття в першому читанні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here