Тіло померлих зберігають у моргу без холодильної камери

Стрийська місцева прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом службової недбалості у Жидачівській центральній районній лікарні. У повідомленні прокуратури йдеться, що провадження відкрили через відсутність холодильної камери для зберігання тіл померлих у морзі Жидачівської ЦРЛ.

У такий спосіб прокуратура відреагувала на сюжет ТСН, у якому розповідають про чоловіка, який протягом чотирьох днів не міг забрати тіло своєї убитої сестри з моргу, де воно зберігалось без холодильної камери та уже почало розкладатись. У Жидачівській райадміністрації журналістам ТСН сказали, що наразі немає грошей на придбання холодильних камер.

Щоб передати тіло родичам, у морзі мали зробити розтин, але суддя, яка мала видати ухвалу про цієї процедури пішла у відпустку. Після втручання журналістів, тіло передали родичу для поховання.

«Стрийською місцевою прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за фактом неналежного виконання службовими особами Жидачівської центральної районної лікарні своїх службових обов’язків, за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.367 КК України (службова недбалість)», – йдеться у повідомленні прокуратури 11 серпня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here