У чому різниця, і що краще купити для особистого використання у нашому сьогоднішньому матеріалі.

Інгалятор призначений для проведення інгаляцій за допомогою пари нагрітих відварів і настоїв трав, а також розчинів лікарських рідких засобів. Тобто інгалятор це пристрій, з допомогою якого всі лікарські розчини перетворюються на аерозоль. Пристрій для інгаляцій застосовується для профілактики та лікування захворювань дихальних шляхів у дорослих, а також у дітей різного віку.

Попри високу ефективність роботи інгалятора, бувають такі ситуації, коли для лікування є недостатнім застосування пару, насиченого корисними речовинами. Саме в цьому випадку варто звернути увагу на небулайзери вид інгаляторів, який перетворює рідкий препарат на малодисперсну аерозольну хмаринку під впливом ультразвуку або тиску стисненого повітря. Ці апарати направляють в організм антибіотики або мокролітики. За допомогою небулайзера активні лікарські речовини потрапляють до найвіддаленіших частин дихальних шляхів, куди звичайне гаряче повітря потрапити не може.

Парові інгалятори для дітей і дорослих використовуються для проведення процедур з олійними розчинами або трав’яними відварами. Для небулайзера слід використовувати спеціальні медикаментозні розчини.


Типи медичної техніки

Питання «Який інгалятор купити?» постає першим після того, як ви вирішили придбати пристрій для інгаляцій для домашнього використання (до речі, широкий вибір товарів пропонує онлайн-аптека klikis.com). Ціни на інгалятори залежать від типу пристрою:

  1. Парові. Використовуються для лікування та профілактики захворювань верхніх дихальних шляхів. Передбачають можливість використання широкого спектра розчинів, прості у використанні, доступні за вартістю. Оптимально підходять для домашнього застосування.
  2. Компресорні (небулайзери). Оснащені вбудованим поршневим компресором. Призначені для домашнього використання і стаціонарного лікування хворих у лікарнях. Ефективні при застудах, бронхіальній астмі, гострих респіраторних вірусних захворювань, туберкульозу. Дорожчі за вартістю, порівняно шумні в роботі.
  3. Ультразвукові. Значно ефективніші у порівнянні з першими двома видами. Характеризуються компактністю, легкістю, простотою у використанні й безшумністю. При використанні ультразвукових інгаляторів враховуйте, що не всі медикаментозні розчини зберігають свої терапевтичні властивості під впливом ультразвуку.
  4. МЕШ-інгалятори. Найменш поширений тип приладів, які застосовуються для лікування хронічних захворювань дихальних шляхів. Під час роботи МЕШ-інгалятор перетворює медичний розчин на аерозоль за допомогою вібропристрою. Такі прилади напрочуд технологічні, практичні й безшумні.

Вибираючи медтехніку, слід орієнтуватися не на те, скільки коштує інгалятор, а на те, які завдання він має виконувати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here