Будинок на вул. Єфремова, 59 у Львові

Управління майном спільної власності Львівської облради здає в оренду приміщення поліклініки Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центруна вул. Єфремова, 59 у Львові. Там хочуть розмістити приватний геріатричний заклад.

Відповідне оголошення з’явилося у четвер, 17 жовтня, у газеті «За вільну Україну». В оголошенні йдеться про намір передати в оренду нежитлові приміщення площею 172, 8 м2 на вул. Єфремова, 59 у Львові, повідомило львівське видання «Діло».

Як повідомив у коментарі ZAXID.NET керівник управління майном спільної власності Львівської облради Віктор Кусий, до управління надійшов лист від керівника Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру Ігоря Ковальчука про те, що поліклініку переселять на вул. Гашека, 2а, де розміщений онкоцентр. Там є місце для поліклініки і зараз тривають ремонти.

«Щоб не пустувало приміщення на вул. Єфремова, виникла ініціатива створити там геріатричний центр для утримання людей літнього віку. Ми подали оголошення, що приміщення буде здаватися в оренду. Усі суб’єкти, які працюють у цій сфері, можуть звертатися, щоб отримати в оренду», – повідомив Кусий.

Будівля на вул. Євремова, 59 – триповерхова. Йдеться про передачу в оренду першого поверху, де розміщується поліклініка. На інших поверхах розміщені Міжрайонні спеціалізовані онкологічні МСЕК. Зі слів Віктора Кусого, вони залишаться у цій будівлі.

Заявки від охочих орендувати частину приміщення на вул. Єфремова під приватний геріатричний заклад приймають протягом 10 робочих днів. Після цього буде проведена оцінка майна, адже, відповідно до законодавства, вартість оренди приміщень під геріатричні заклади становить 1% від вартості оцінки майна.

Якщо ж не виявиться охочих взяти це приміщення в оренду під будинок для утримання літніх людей, зі слів Віктора Кусого, буде вирішуватися можливість використання його для інших цілей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here