Власник клініки повністю заперечує, що медзаклад займався незаконною торгівлею органами

Одну з приватних клінік у Київській області підозрюють у нелегальній трансплантації людських органів. Про це повідомили у поліції області.

«У ході розслідування поліцейські дізнались, що там можуть відбуватися незаконні медичні операції», — йдеться у повідомленні.

Також правоохоронці вже провели обшук у медичному закладі, вилучили документацію, технологічне обладнання, зокрема, кріохолодильні камери з різними біологічними зразками. Справу порушили за статтею 143 (Порушення встановленого законом порядку трансплантації органів або тканин людини) Кримінального кодексу.

«По вилученим речовим доказам призначені відповідні експертизи. Наразі поліцейські встановлюють походження біологічних зразків та з якою метою вони там зберігались», — додали в поліції.

За інформацією порталу «Інформатор», йдеться про приватну клініку «Медичний центр інститут сімейної медицини плюс». У свою чергу, власник клініки і його адвокат, які також перебували на місці подій, повністю заперечували, що медзаклад займався незаконною торгівлею органами. Вони заявили, що «у клініки серйозне ім’я і вона працює в тому числі і з іноземцями, а події, що відбуваються, сильно псують імідж України на міжнародній арені».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here