Проблеми зі здоров’ям – те, через що ми хвилюємось найбільше. Тож коли щось трапляється з нами або рідними, так хочеться сподіватися на швидку та ефективну допомогу, на високу професійність лікарів, зрештою, на банальну привітність та уважність до наших проблем. Саме такі стандарти і пропонує приватна медицина, для якої пацієнт був і лишається головною цінністю.


БІЛЬШЕ МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО ЛІКУВАННЯ

Приватні медичні заклади вибудовують свою репутацію роками та пильно стежать за тим, щоб вона була бездоганною. А якщо це ще й представник великої мережі, як Medicover, що є провідним постачальником медичних і діагностичних послуг у Європі, ви можете бути впевнені у належній турботі про ваше здоров’я. Заклади Medicover розташовані у 16-ти країнах світу, а сама компанія сертифікована за стандартом ISO серії 9001, що свідчить про відповідність медичних послуг міжнародному стандарту якості. Медичні центри Medicover в Україні проходять постійні міжнародні аудити, аби вдосконалити кожен етап роботи: від зустрічі і консультації пацієнта до складних втручань у власній сучасній операційній.

Medicover спеціалізується саме на малоінвазивній хірургії. Це альтернатива традиційним порожнинним операціям. Втручання проводиться через точкові проколи або ж природні фізіологічні отвори. Хірург із допомогою мініатюрного обладнання та маленької відеокамери може оглянути хворий орган чи аномальне утворення та одразу ж усунути проблему.


Малоінвазивна хірургія – це мінімальний доступ, максимальна стерилізація, сучасна техніка, комфортні умови, а також набагато менша ймовірність інфікувань та ускладнень, що і є основними складовими швидкого одужання пацієнта.

Наркозні станції європейського зразка, які має медичний центр Medicover, використовують більш безпечні для організму препарати та контролюють усі життєво важливі показники пацієнта. Ці станції дозволяють давати наркоз навіть новонародженим: найменшому пацієнту, прооперованому в медичному центрі, був місяць.


«Для нас важливо не тільки відповідати європейським стандартам, а й дотримуватись українських. У першу чергу це стосується стерильності, адже з неї починається безпека пацієнта. Тому Медичний центр Medicover має власний сучасний стерилізаційний комплекс», – розповідає завідувач хірургічного відділення Антон Висоцький.

Ще одна перевага Medicover – лабораторія, яка дозволяє отримати результати потрібних для оперативної діагностики аналізів за годину. Це означає, що в день, коли пацієнт прийшов на огляд, можна провести дослідження, побачити результат та призначити лікування.15-21 вересня 2018 року американські та українські хірурги втретє об’єднаються в Medicover заради допомоги дітям

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ

Ми звикли, що для отримання висновку лікаря або постановки діагнозу доводиться витрачати купу часу і зусиль. Медичний центр Medicover пропонує протилежний підхід – всі послуги в одній мережі закладів. Консультацію спеціаліста призначають телефоном, обстеження відбувається у стислі терміни, а очікування займає максимум 5-7 хвилин (працює електронний облік). До стандартного набору послуг пацієнти отримують навіть більше: знижки, програми лояльності та акції.

«Кожен заслуговує, щоб його думку вислухали і перейнялися його проблемою, а також доклали максимум зусиль для її вирішення. Для цього у Medicover працюють медичні координатори, – розповідає керівник відділу бездоганного сервісу Ірина Віхтюк – Це команда працівників, яка вкладає частинку душі та додає унікального фактору «тепла» під час телефонної розмови чи візиту до клініки. Ключовим завданням медичного координатора є інформування пацієнта про суть послуги, її вартість та умови підготовки. Але, крім цього, саме він підтримає вас після процедури чи операції та відповість на всі запитання щодо Вашого здоров’я».

Лише у Medicover кожна вагітна, котра встала на облік зі спостереження вагітності, отримує унікальну послугу – індивідуальний медичний супровід в режимі 24/7. Це означає, що будь-якої хвилини будь-якого дня вона телефоном може отримати відповідь на свої запитання чи переживання щодо перебігу вагітності. Цей постійний зв’язок із фахівцем дарує майбутній мамі відчуття безпеки.

MEDICOVER FERTILITY: НАЙСУЧАСНІШІ ІНСТРУМЕНТИ БАТЬКІВСТВА

Особливу увагу в центрі приділяють тим, хто прагне стати батьками. Medicover, що першим почав лікувати непліддя у Західній Україні (як Медичний центр «Інтерсоно»), зараз розвиває цей напрям у співпраці з кращими фахівцями світу. До міжнародної мережі Medicover Fertility входить 19 центрів репродуктології з п’яти країн: Великобританії, Індії, Німеччини, Польщі та України.

Кожне четверте подружжя в Україні сьогодні стикається з проблемою безпліддя. Причин цьому є безліч. Утім, допоміжні репродуктивні технології невпинно розвиваються і вже допомагають народжувати здорових дітей навіть у тих випадках, які до недавнього часу здавалися безнадійними. Завдяки досвіду та інноваційним розробкам, майже 90 зі 100 подружніх пар, які звертаються до репродуктологів Medicover, стають батьками.

У Центрах репродуктології мережі Medicover Fertility доступні всі існуючі сьогодні методи лікування безпліддя, а саме:

  • внутрішньоматкова інсемінація
  • запліднення in vitro
  • ICSI, PICSI
  • біопсія яєчок
  • кріоцикли
  • вітрифікація яйцеклітин та ембріонів
  • допоміжний хетчінг
  • програма «Сурогатне материнство»
  • програма «Донація яйцеклітин та сперми».


В Україні в мережі Medicover Fertility працює вже три центри репродуктології: один у Дніпрі та два (під назвою «Інтерсоно Medicover Group») у Львові та Ужгороді.Перший в Україні Центр репродуктології Medicover Fertility відкрився у Дніпрі в травні 2018 року

Medicover – єдиний центр у Львові, де задля збереження фертильності онкохворих роблять забір та кріоконсервацію яйникової тканини, яйцеклітин та сперми. «Медичний центр Medicover бере на себе соціальну відповідальність, зберігаючи репродуктивні матеріали для онкологічних пацієнтів безкоштовно», – розповідає керівник відділення допоміжних репродуктивних технологій Роксолана Семчишин.

ЛІКАРІ, ЯКИМИ МОЖНА ПИШАТИСЯ

Лікарі приватних закладів є обличчям бренду, отже, змушені набагато ретельніше піклуватися про свою репутацію, постійно стежити за новими розробками та методиками у медицині. У Medicover працюють досвідчені спеціалісти, які одними з перших дізнаються про медичні інновації на закордонних семінарах та застосовують нові методики завдяки сучасному обладнанню, захищають наукові ступені та вдосконалюють практичні навички, розвиваються самі та, водночас, сприяють розвитку цілої медичної галузі. Медичний центр Medicover послідовно виступає за те, щоб українці отримували доступ до найкращих сучасних методів діагностики й лікування. Адже, медицина – це наука, яка постійно розвивається.


На базі центру регулярно проводяться різноманітні семінари, конференції, школи. А в квітні цього року Medicover провів Першу Міжнародну конференцію для гінекологів, репродуктологів та ембріологів – «Глобальний обмін досвідом у допоміжних репродуктивних технологіях (ДРТ)». Для України загалом і Львова зокрема – це була перша подія такого масштабу, яка зібрала близько 180 лікарів і науковців з України, Польщі, Великобританії, Ізраїлю та Індії.


«На цей час на базі Медичного центру Medicover функціонує десять шкіл для медичних працівників, а також батьків наших маленьких пацієнтів і майбутніх батьків. Це, зокрема, Школа відповідального батьківства та Школа вакцинації, Школа репродуктолога, Школа цитолога, Школа ембріолога, Школа невідкладної допомоги, Школа дерматоскопії, Школа трихології, Школа атопічного дерматиту та Школа медичної сестри. Регулярно ми організовуємо і проводимо навчальні семінари для фахівців різного профілю, запрошуючи до участі провідних спеціалістів й науковців для читання лекцій та обміну досвідом», – розповіла науковий директор Medicover Fertility і медичний директор «Інтерсоно Medicover Group» Уляна Дорофеєва.

ПРИВАТНА МЕДИЦИНА СТАЄ ДОСТУПНОЮ

Вже 50 мільйонів клієнтів у світі доручили турботу про своє здоров’я фахівцям мережі Medicover. Адже її рівень послуг та відповідальності, персонального ставлення та медичних інновацій справді додають відчуття впевненості і безпеки. Це саме той випадок, коли ти можеш довіритись і довіряти лікарю, адже знаєш – тут подбають про абсолютну якість твого здоров’я.

Зважуйте всі переваги та дозвольте кращим фахівцям турбуватися про вас та рідних. Підписавши декларацію з сімейним лікарем, терапевтом чи педіатром Medicover, ви вже з 1 жовтня отримуватимете первинну медичну допомогу в двох приватних закладах Medicover (Медичному центрі на вул. Антоновича, 102 та Поліклініці на Стрийській, 204) безкоштовно.

Запис до лікаря Medicover:
0-800-305-911 (безкоштовно в Україні)
medicover.com.ua

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here