Наталія Ярема простояла на підвіконнику відчиненого вікна кілька секунд

Працівниця дитячого відділення львівської стоматологічної поліклініки №3 Наталя Ярема під час засідання сесії 12 липня погрожувала викинутись з вікна сесійної зали. Свої дії жінка мотивувала відчаєм через невиплату їй заробітної плати.

Інцидент трапився близько 14:30 після того, як працівники комунальних поліклінік міста увірвались у сесійну залу з вимогою надати їм слово. Після виступу кількох стоматологів секретар міськради Анатолій Забарило оголосив перерву у роботі сесії.

Після цього кілька десятків стоматологів намагались прорватись до президії, однак їх стримували працівники «Муніципальної варти». Одна із пікетувальниць, Наталія Ярема, раптово вилізла на підвіконник відчиненого вікна і почала погрожувати, що викинеться з нього. Жінку моментально зняли муніципали, після чого запропонували їй води, оскільки в неї продовжувалась істерика.

Відео очевидців

Варто зауважити, що сесійна зала міськради розташована на другому поверсі львівської Ратуші, на висоті приблизно восьми метрів.

Пізніше Наталія Ярема пояснила ZAXID.NET, що на таку радикальну дію її спонукав відчай через невиплату їй зарплати протягом 11 місяців. Також її обурило, що депутати пішли на перерву, не розглянувши питання стоматологів. «Вони собі пішли на обід їсти, а ми що маємо робити?» – обурилась вона.

Нагадаємо, працівники комунальних стоматологій уже не вперше пікетують міську раду через реформу, яку впроваджують у місті. Усі комунальні стоматполіклініки мають перетворити на неприбуткові підприємства. Це дало б змогу медикам офіційно встановити ціни на свої послуги і таким чином самотужки заробляти на власну зарплатню та утримання своїх медзакладів. Однак частину працівників стоматполіклінік такі зміни не влаштовують.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here