Станом на 23 квітня у Львівській обласній інфекційній лікарні перебувають 102 пацієнти, у 76 із них підтверджена коронавірусна інфекція. У медзакладі запевняють: працівники повністю забезпечені засобами індивідуального захисту. Частину «обмундирування» для медиків закупила держава, допомогли також волонтери і меценати.

Медиків Львівської обласної інфекційної лікарні тестують на наявність коронавірусу кожні 5-7 днів. Лікар-інфекціоніст Андрій Орфін каже: «На сьогодні в нашій лікарні випадків інфікування серед медиків немає. Але загалом на стаціонарному лікуванні у нас перебувають 10 медичних працівників із різних установ області і Львова».

За його словами, зараз лікарня має достатньо захисного одягу та засобів захисту.

«Але, якщо епідемія поверне в таке русло, як в Італії, Англії чи Іспанії, то ті засоби будуть вичерпуватися дуже швидко. Тому зараз ми працюємо над тим, щоб створити максимально великий резерв цих засобів», – пояснив Андрій Орфін.

Зараз персонал медзакладу працює в особливому режимі. Лікар-інфекціоніст пояснює: «Ми працюємо у вахтовому режимі. Змінився графік чергувань. Ми відпрацьовуємо свої зміни і проходимо тестування на коронавірус, щоб до наступної зміни вже знати результат».

До слова, як повідомили у прес-службі ЛМР, у Львові на Covid-19 протестували понад 2800 медичних працівників. За словами начальника міського управління охорони здоров’я Володимира Зуба, станом на зараз протестували уже 2869 медичних працівників. Це сімейні лікарі, працівники реанімацій, приймальних покоїв, реєстратур, лаборанти. Також зроблено 177 ПЛР-тестів медпрацівникам. За весь період карантину зафіксували 24 випадки інфікування медичних працівників. Захворіли: 4 лікарів, 8 медичних сестер, 2 санітарки, 9 лаборантів лабораторій і 1 рентген-лаборант. Станом на сьогодні одужали 2 лікарі та 2 медсестри. Ще у частини працівників є перший негативний ПЛР-результат, зараз очікують на другий.

Станом на 23 квітня у Львівській області кількість підтверджених випадків зараження коронавірусом Covid-19 – 282 (+8 за останню добу). Зафіксовано 12 летальних випадків. Вилікувалися – 32 пацієнтів.

Усього в Україні за даними ЦГЗ: 7170 випадків зараження, 187 людини померла, 504 людини вилікувалися. Кількість підозр на Covid-19 в Україні – 21058.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here