Фахівці Львівського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України отримають від міської ради по 10 тис. грн. Також сумою преміюють 13 працівників. Відповідне розпорядження підписав 30 березня міський голова Львова Андрій Садовий.

«У квітні з міського бюджету Львова матеріальну допомогу нададуть працівникам Державної установи «Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», які безпосередньо беруть участь у проведенні лабораторних досліджень методом полімеразно-ланцюгової реакції у вірусологічній та лабораторії особливо небезпечних інфекцій обласного лабораторного центру», — інформує прес-служба ЛМР.

Також сьогодні Андрій Садовий підписав розпорядження про перерозподіл фінансування зарплат в органах влади. Передбачено додаткову виплату по 10 тис. грн усім медикам, які будуть працювати з пацієнтами, хворими на Covid-19, а також преміювання працівників комунальних служб, які забезпечують життєдіяльність міста в умовах карантину. У цьому документі зазначено, що преміювання міського голови Львова на час карантину не передбачено.

Нагадаємо, сьогодні розпочали проводити експрес-тести усім водіям громадського транспорту та соціальним працівникам. Тестування проходитимуть і медичні працівники. Окрім того перевірятимуть і тих, хто забезпечує життєдіяльність міста, а також перебуває в постійному спілкуванні з людьми та має більше шансів заразитися.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here