Лікарі повторюють: картографія родимок дозволяє попередити рак шкіри та зберегти життя. Щоб краще зрозуміти це твердження, для початку проаналізуємо деякі факти про онкологічні захворювання шкіри.

На сьогоднішній день рак шкіри та меланома є найпоширенішими видами онкологічних захворювань в Україні (близько 20% від усієї кількості хворих на рак). Щорічно первинна захворюваність на рак шкіри перевищує сумарну захворюваність на рак молочної залози, простати, легень і товстої кишки.

До того ж, меланома є одним з найнебезпечніших видів раку, адже розповсюджується через лімфу і кров майже в усі органи. Через цю особливість метастази меланоми проявляються вже впродовж першого року, що пояснює високу смертність від цього захворювання. За даними ВООЗ, щорічно у всьому світі реєструється приблизно 48 000 смертей, пов’язаних з меланомою.

Першочергово до групи ризику зараховують людей зі світлими очима, волоссям та шкірою; осіб, які надто довго перебувають на сонці, зловживають походами у солярії, часто отримують опіки чи працюють зі шкідливими речовинами; тих, у кого на тілі багато родимок чи є родимки розміром більше п’яти міліметрів, та людей, в близьких родичів яких була виявлена меланома. Ризики зростають з віком, а також у періоди гормональних змін. Зараз, у літню пору, коли сонячні промені діють активніше, слід бути особливо обачними, оскільки надмірне перебування на сонці може бути причиною переродження деяких родимок та пігментних плям.

Попри сумну статистику та негативні фактори численних ризиків, попередити розвиток меланоми можна. Щоб захистити себе, потрібно уникати сонячних опіків, не травмувати родимки і, головне, регулярно проходити огляд у лікаря. Рання діагностика меланоми та раку шкіри може врятувати життя. Лікарі наголошують: меланома виліковна, якщо діагноз встановлено на ранній стадії.

Цілком логічно, що після прочитання поданої вище інформації у вас виникло питання: яким чином відбувається профілактичне обстеження і де його можна пройти у Львові? Методів діагностики є кілька. Та, згідно зі статистичними даними провідних американських, європейський та австралійських дерматоонкологів, навіть після постійного скринінгу шкіри за допомогою звичайної, а не цифрової дерматоскопії, пацієнт може захворіти на рак шкіри. Втім, справжнім проривом у світі вважають цифрову діагностику, яка дає змогу побачити карту родимок усього ціла. Численні переваги цифрової дерматоскопії та складання карти родимок тіла пацієнтів визнали провідні науковці та лікарі світу. Тепер цей прогресивний метод обстеження доступний і на наших теренах.

Дерматологічний центр «Леодерм» вперше на Західній Україні представляє інноваційну німецьку систему для цифрової документації новоутворень шкіри FotoFinder bodystudio. Це перша у світі система автоматизованої картографії всього тіла. Прилад вражає точністю результатів, швидкістю подачі даних, а головне – високопрофесійним аналізом та штучним інтелектом в пошуку злоякісних новоутворів чи тих, які можуть переродитися в найближчому та далекому майбутньому. За допомогою вищезгаданої системи створюється повна історія шкіри пацієнта, яка дозволяє діагностувати захворювання шкіри на досимптомних стадіях з точністю 99% та дає можливість 140-кратного збільшення і збереження зображення кожного сантиметра шкіри з фіксацією всіх утворень і їх локалізації. Програма реєструє навіть непомітні людському погляду зміни, тим самим виключаючи вірогідність помилки лікаря. Система автоматично порівнює новоутворення пацієнта з новоутвореннями зі світової бази. В результаті цього видається інформація про родимку на предмет її злоякісності або доброякісності. Це дозволяє відстежувати динаміку появи або зміни родимок і оперативно реагувати на будь-які зрушення, а значить – своєчасно поставити діагноз і прописати лікування. Жоден інший метод дослідження ще не показував такі приголомшливі результати у виявленні онкологічних захворювань шкіри та точності визначення характеру новоутворень.

Повна профілактика у «Леодерм» включає не лише дослідження окремих родимок, але й аналіз всієї шкіри за допомогою інтелектуального поєднання автоматизованої фотографії всього тіла та відео процесу дерматоскопії. Процедура дозволяє визначити меланому на ранній стадії, а також вивчити підозрілі плями на шкірі та інші шкірні утворення.

Таким чином, пройшовши обстеження у медичному центрі «Леодерм», людина отримає повну інформацію про стан здоров’я своєї шкіри та якість родимок. Процедура недовготривала, безболісна та не потребує попередньої підготовки. Пройшовши її, ви зможете впевнитися у тому, що вам нічого не загрожує. Пам’ятайте: профілактика – завжди дешевша, ніж лікування. Ставкою ризику може бути ваше життя. Тому картографія родимок – найефективніший спосіб збереження здоров’я шкіри. Тож бережіть себе і не нехтуйте профілактичними обстеженнями.

Детальніше дізнатися про цифрову дерматоскопію у центрі «Леодерм» та записатися на прийом до лікаря можна на сайті leoderm.ua чи за телефоном: 067 213 00 20

Довідка:

Дерматологічний центр «Леодерм» успішно працює та розвивається у Львові з 2010 року. Клініка надає широкий спектр послуг за напрямками дерматології, косметології, лазерної терапії та догляду за тілом. «Леодерм» має в наявності сучасне обладнання, використовує прогресивні методики лікування, опираючись на західний досвід. Детальніше про всі послуги читайте на сайті leoderm.ua.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here