Все більше лікарів у своїй практиці керуються методиками, які базуються на фактах, отриманих внаслідок клінічних досліджень. Понад 300 ЛОРів з усієї України з’їхались цього тижня до Львова, аби розглянути тему запальних захворювань мигдаликів у дітей і дорослих з точки зору доказової медицини.

Своєрідним хабом збору інформації для профілюючих лікарів стала школа доказової медицини. Саме тут потік інформації щодо тих чи інших хвороб розкладають по поличках.

«На сьогоднішній день всі методи діагностики, лікування та профілактики пройшли дослідження у багатьох акредитованих центрах і таким чином визначена їхня цінність для практичної охорони здоров’я. Для наших лікарів ці дані представлені у вигляді сучасних протоколів лікування», ‒ каже головний отоларинголог України Василь Попович.

Головною особливістю цього заходу є формат. Доповіді справжніх «митців оториноларингології» чергуються із живою дискусією. Спікери коментують кожен свій крок і так в майбутньому зменшують кількість лікарських помилок. Організатори майстер-класу кажуть, що школа доказової медицини свого роду є містком між вітчизняними та європейськими методиками.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here