План дій 24/7 – сім ключових пріоритетів до 2024 року для Львова. Розповімо деталі вже найближчим часом.

Наразі коротко.

• Про транспорт. Як подальша модернізація громадського транспорту, ремонти існуючих і будівництво нових доріг та розв’язок будуть поступово вирішувати проблему руху в місті. Згадайте, як трамвай пришвидшив доїзд з Сихова до Центру. Кількість авто стає більше, а місто більшим не стає. Обіцянок одномоментно ліквідувати затори, на жаль, не буде.

• Про воду. Як заміна та очистка труб, модернізація станції знезалізнення, перехід з хлору на гіпохлорит для дезінфекції та будівництво станцій пом’якшення зроблять воду в наших кранах питною та смачною. Виробники домашніх фільтрів, продавці води – вибачте.

• Про медицину. Як інвестиції в лікарню швидкої допомоги, пологовий будинок, 8-му лікарню та дитячу лікарню на Орлика, а також розвиток мережі амбулаторій сімейної медицини будуть змінювати наше ставлення до медичного сервісу в Україні.

• Про комфорт і чистоту. Багато про що, але про сміттєпереробний завод – обов’язково. А також про парки, громадські простори, ставки і загальний благоустрій в місті.

• Про економіку. Львів буде завойовувати свою нішу – інновації та технології, машинобудування, діловий та високодохідний туризм тощо. В час кризи місто буде і надалі активним замовником для місцевого бізнесу (приклад «Електрону» показує, що це працює).

• Про освіту, культуру та дозвілля. Ми починали з банальних ремонтів туалетів та заміни дахів в школах. Сьогодні інвестуємо в якість самої освіти. У цю галузь зараз вже йде третина міського бюджету. Львів єдиний в Україні зберіг систему дитячого дозвілля в УДЮМКах, а ще ми розбудовуємо мережу сучасних медіатек.

• Соціальна політика. Дуже великий блок, який покриває десятки тисяч львів’ян. В житті трапляється різне і місто повинно бути готовим прийти на допомогу тим, хто опиняється в складних умовах.

Не знайшли серед пріоритетів того, що цікавить вас особисто? Напишіть в коментарях.

Програма насправді включає близько двох сотень проектів, які незабаром ви зможете побачити на карті міста з прив’язкою до конкретних адрес.

На зв’язку!
wink

Оригінал

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here