У четвер, 25 жовтня, під час сесії Львівської обласної ради, працівники двох обласних медичних закладів – дитячого психоневрологічного диспансеру та клінічного психоневрологічного диспансеру – знову вийшли на пікет. Від депутатів понад півсотня медиків вимагали не підтримувати проект щодо реорганізації, тобто, приєднання закладів, до Чорнобильської лікарні та психіатричної лікарні на вул. Кульпарківській відповідно.

«Сьогодні в нас на обліку перебуває 14 тисяч дітей. Якщо розпорошити їх по різних лікарнях, це буде катастрофічно. Також до нас кулуарно приходять чиновники, складають акти та роблять перевірки, які ніде не задокументовані, а ще питають наших лікарів, де вони хочуть працювати», – каже психотерапевтка дитячого психоневрологічного диспансеру Надія Іванців.

Однак питання про реорганізацію, зокрема, дитячого диспансеру, на сесію не винесли. Мовляв, його через два тижні повторно обговорять на засіданні постійної медичної комісії при Львівській обласній раді, а потім розглянуть на наступній сесії, в листопаді.

«Умови, в яких зараз є дитячий диспансер, – вчорашній день. Ми пропонуємо і рекомендуємо дітям значно кращі умови. Пацієнти будуть лікуватися там, де є доступ до практично всіх спеціалістів. А медики, зі збереженням робочих місць, повністю перейдуть до Чорнобильської лікарні», – переконує голова постійної медичної комісії Ігор Ковальчук.

Нагадаємо, про те, що Львівський обласний дитячий психоневрологічний диспансер реорганізують, його працівники дізналися у травні. Лікарі занепокоїлися, чи під час реформи їх не скоротять, а батьки дітей, які там лікуються, не певні, що на новому місці маленьким пацієнтам буде краще. Також колектив медичного закладу припускає: причиною таких змін є намір продати віллу на вул. Драгоманова, 58, яку займає диспансер. Отримані гроші мали би скерувати на будівництво дитячого онкологічного відділення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here