Голова Верховної Ради Андрій Парубій прогнозує підписання закону про медичну реформу після відхилення парламентом проекту постанови, якою пропонується скасувати ухвалення цього закону.

«Наскільки мені відомо, була подана постанова, яка, власне, ставить вимогу проголосувати за неприйнятність прийняття медичної реформи. Згідно з регламентом, якщо така постанова зареєстрована, Верховна Рада України має цю постанову розглянути, відхилити і тільки після цього відкривається шлях до підписання», – зазначив Парубій, відповідаючи на запитання журналістів у Польщі, повідомив Укрінформ.

Водночас він додав, що реєстрація такого проекту постанови суттєво не затягне час підписання закону, оскільки комітету і апарату парламенту потрібен час для підготовки закону до підпису із врахуванням усіх пропозицій і поправок.

«Не бачу в тому великих труднощів, тому що і комітету, й апарату Верховної Ради близько тижня – 10 днів доведеться опрацьовувати всі зміни і всі положення, які були під час дискусії в парламенті прийняті для того, щоб підготувати його (закон) до підпису. Але якщо ця постанова подана, вона повинна бути відхилена, і очевидно, як голова Верховної Ради, я поставлю її в перший же день роботи Верховної Ради в пленарному режимі на відхилення», – наголосив Голова ВР.

Як повідомляв ZAXID.NET, 19 жовтня парламент 240 голосами ухвалив закон щодо медреформи «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів». Того ж дня Верховна Рада підтримала в першому читанні зміни до Бюджетного кодексу, необхідні для реалізації фінансування медичної реформи.

20 жовтня у Верховній Раді України зареєстрували проект постанови, в якому пропонується скасувати рішення Ради про ухвалення закону щодо медичної реформи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here