Львівська компанія «Біомед» – це 17 аптек, 19 оптик та один медичний центр. Особливість фірми – в об’єднані в одному приміщенні аптеки та оптики. Працівники компанії «Біомед» дбають про те, аби вибрати було із чого, а купити усе це – просто.

«Як ніхто інший, ми добре розуміємо велику кількість різних технічних моментів, різних нюансів, які стосуються виготовлення й замовлення окулярів. І саме тому основною задачею наших працівників оптик стоїть задача донести і зробити простою покупку для наших гостей», – сказав власник мережі аптек і оптик «Біомед» Тарас Пронів.

У компанії «Cabinet Stomatologic» турбуються про кожного клієнта. Для відвідувачів тут є цілий спектр пропозицій.

«В наших оптиках завжди і безкоштовно можна перевірити зір. Таким чином, за 2017 рік ми перевірили зір близько 10 тисячам відвідувачів наших оптик», – додав Тарас Пронів.

На конкурсі «Обличчя міста» компанія «Біомед» перемогла у номінації «Скарбниця здоров’я: Львів медичний». За перемогою стоїть міцна команда відданих своїй справі працівників. Їхня мрія – збудувати найбільшу мережу оптик в країні, щоб і далі турбуватися про здоров’я кожного українця.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here