У середу 14 березня розпочався конкурс Львівської обласної ради на заміщення посад директорів 14 закладів охорони здоров’я. Про це під час прес-конференції повідомила директорка департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак. Прийом документів кандидатів триватиме до 28 березня включно.

Відповідно до умов конкурсу керівниками медичних закладів відтепер стануть саме директори і генеральні директори, а не головні лікарі. За словами Ірини Микичак посади генеральних директорів створять в обласній клінічній лікарні, регіональному онкологічному центрі, обласній психіатричній лікарні і регіональному фтизіопульмонологічному центрі. Решта установ очолять директори комунальних закладів, які поступово перетворять у некомерційні підприємства.

Посади директорів впроваджують для ефективнішого управління закладами охорони здоров’я, розділяючи адміністративну роботу і медичну практику, якою займаються головні лікарі. Нововведення стали частиною програми реформи медичної галузі.

Очільниця департаменту охорони здоров’я ЛОДА також повідомила, що на розвиток сільської медицини у Львівській області виділили 377 млн грн, з яких 302 мільйонів спрямують на будівництво нових амбулаторій. До 2020 року в області планують збудувати 50 медичних закладів у сільській місцевості.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here