Склади, знесення яких розглядала облрада, розміщені на 3 га землі у привабливому мікрорайоні Львова

Львівська облрада не прийняла рішення про списання понад 4000 м2 колишніх аптечних складів у Львові на вул. П’ясецького, 9. Для списання такої великої кількості нерухомого майна, що належить громаді Львівщини, забракло чотири голоси (за проголосували 39 обранців із потрібних для прийняття рішення 43 голосів). Питання розглядали на сесії у четвер, 12 березня.

Проектом рішення передбачалося «надати КП ЛОР «Обласний аптечний склад» дозвіл на списання основних засобів – нерухомого майна за адресою: вул. А. П’ясецького, 9».

Списання майна підтримали депутати із нинішньої коаліції в облраді – БПП, «Батьківщини», УКРОПу, НРУ та низки інших малих фракцій, однак їм забракло голосів.

Про аферу із можливим списанням комунального майна йшлося у розслідуванні ZAXID.NET. Склади розміщені на ділянці поблизу Скнилівського мосту на понад 3 гектарах землі. Загальна площа складів, де раніше зберігалися лікарські засоби – понад 5700 м2, з яких 4200 м2​ хочуть списати. На сесії у грудні 2019 року для прийняття цього рішення забракло одного голосу.

Мер Львова Андрій Садовий звертався з листом до голови Львівської облради Олександра Ганущина з проханням не списувати загадане майно, а передати його у комунальну власність міста.

Окрім того, після оприлюднення намірів про списання 4000 м2 складів зголосилася фірма, охоча їх орендувати. Попри це, обласні обранці із чинної коаліції (БПП, «Батьківщина» та маленькі фракції) в облраді мали намір їх списати. Це означає, що будівлі планували зняти з балансу, а згодом демонтувати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here