Майбутнє – за сучасною медициною. І у цьому 16 жовтня змогли переконатись усі гості довгоочікуваного старту будівництва інноваційного Медичного центру Святої Параскеви. Закладання капсули відвідали чимало гостей, серед яких – журналісти, очільник Львова Андрій Садовий, священнослужителі й, звісно, засновники центру.


Як стало відомо під час урочистостей, медичний центр створять на основі існуючих будівель, що будуть реконструйовані, та додатково збудують ще один корпус, призначений для стаціонарного лікування пацієнтів. Особливістю майбутньої будівлі стане і те, що вона має гармонійно вписатись в історичну архітектуру XIX ст.


«Сьогодні ми починаємо добру справу – здійснюємо закладання пам’ятної капсули з нагоди початку будівництва нової лікарні – Медичного центру Святої Параскеви. Вже за два роки тут буде побудована сучасна клініка на 100 ліжок. Сьогоднішня подія є дуже важливою й тому, що ми робимо все за християнською традицією, адже наш заклад має назву «Центр Святої Параскеви». Крім того, у 1751 році тут, згідно з історичними даними, відбулася коронація львівської ікони Домініканської Божої Матері. А 1898 року на цьому місці почали зводити заклад опіки над невиліковними хворими імені Антонія та Валерії Бєлінських. Тоді Антоній Бєлінський скерував усі свої статки на побудову того закладу. Тож історичні будівлі, які ми бачимо сьогодні, ми маємо намір повністю відновити. Так, майбутня лікарня матиме новий хірургічний корпус на 8000 м² і три відреставровані історичні споруди, що виконуватимуть і додаткові функції: харчування, адміністративні та медичного спрямування», – розповіла керівниця проєкту Тетяна Міхнова.


За час існування Медичного центру Святої Параскеви було проведено понад 470 тисяч діагностик, 880 тисяч лабораторних послуг і 500 тисяч консультацій. Зараз, крім головного, діагностичного та лікувального центру, функціонують ще три філії, де щодня приймають близько 700 пацієнтів. Тож закладання капсули під будівництво нового центру стало дійсно особливою подією для міста, про що свідчить і присутність на заході міського голови Львова Андрія Садового.

«Кожна справа, яка робиться разом з Богом, завжди має успіх. І мені дуже приємно, що сьогодні тут присутні представники усіх конфесій міста. Я переконаний, що ця Божа благодать, яка є у Медичному центрі Святої Параскеви, буде розширюватися, і цей новий простір, який тут облаштують, дасть надію, життя і здоров’я великій кількості людей. Взагалі, ця територія має для мене особливе значення, адже, коли я ще був молодим хлопцем, у 17 років я працював на цьому підприємстві – на заводі телеграфної апаратури. Тому дуже радію, що тепер тут з’явиться нове життя, новий сенс. Мені дуже приємно, що Центр Святої Параскеви обрав якісну будівельну компанію, яка працювала над Меморіалом Героям Небесної Сотні. До речі, понад 200 тисяч львів’ян у той чи інший спосіб стикалися з Медичним центром Святої Параскеви, отримували тут якісні консультації, послуги, і я теж інколи відвідую цю клініку, щоб впевнитись у своєму здоров’ї. Тому, сподіваюсь, що 2022 року ми побачимо цю прекрасну будівлю, і щиро дякую інвесторам, адже це – велика справа», – сказав Андрій Іванович.


Тож цей день дійсно став знаковим, адже закладення капсули передує будівництву сучасної та технологічної лікарні, яка має з’явитись тут вже за два роки. Медичний центр Святої Параскеви є особливим, завдяки християнським цінностям, які тут плекають вже понад 10 років, високій культурі та професіоналізму персоналу, що постійно вдосконалюється, аби дарувати людям найцінніше – здоров’я!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here