Захисні екрани є альтернативою традиційним захисним засобам, що використовуються у лікувальних закладах

У Рівненській області місцеві інженери розробили прототип медичних масок-екранів, які друкуватимуть за допомогою 3D-принтерів.

«Кілька екземплярів надруковано на 3D-принтері або ж методом вирізування лазером з акрилу. Наразі вони проходять тестування у Сарненській ЦРЛ», – повідомили в прес-службі Рівненської ОДА.

За словами заступника голови ОДА Сергія Гемберга, такі маски є альтернативою традиційним захисним засобам, що використовують у лікувальних закладах. Їх застосовують як в Україні, так і в європейських країнах.

«З огляду на те, що наразі спостерігається дефіцит звичайних масок, можна використати розробки місцевих інженерів та налагодити виробництво інноваційних захисних засобів на території нашої області. Важливо, що соціально відповідальний бізнес готовий фінансово підтримати ініціативу», — зазначив Гемберг.

Як розповідають розробники, виготовлені завдяки лазеру маски – варіант більш економний та вимагає менше часу для виробництва.

Як інформував ZAXID.NET, за останніми даними МОЗ, в Україні зафіксували 480 випадків інфікування коронавірусом, із них 11 людей померли. Ще 6 пацієнтів одужали

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here