Мікрорайон Рясне отримав відремонтовану амбулаторію на місці старої. Медичний заклад уже приймає більше двох сотень пацієнтів на день. У новенькому приміщенні люди приглядаються до вибору своїх сімейних лікарів після запровадження медреформи.

Стіни медичного закладу не бачили ремонту із вісімдесятих років минулого століття. Цьогоріч кардинально оновили не лише приміщення, але й медичне обладнання. У дитячому кабінеті з’явились нові ваги і ростоміри.

Свого сімейного лікаря батьки малого Тимура обирали ретельно. Медична реформа, яка незабаром запрацює в Україні, розпочнеться саме із таки невеликих медзакладів.

«Вибирали, щоб в неї був стаж до того, щоб з дітками добре працювала. Вона до нас прийшла зразу на другий день, коли ми приїхали додому, обдивилася і сказала, що все добре. А сьогодні нам будуть робити щеплення вже місяць. Немає всіх лікарів дитячих, є й дорослі, але вони мусять з дітками працювати. Я би не хотіла, щоб доросла працювала з дитинкою, а суто дитяча», ‒ каже мати місячної дитини Софія Сюрепа.

Щодня амбулаторію відвідує більше двохсот пацієнтів. До послуг людей дев’ять лікарів, 14 медсестер та два реєстратори. Облаштували і місця для людей з обмеженими можливостями.

«Колись, якщо приїжджав з візочком, не було де її поставити, зараз є де поставити, прищепити», – зазначає батько дитини Василь.

«Я тут працюю з 1992 року, чесно кажучи, відколи працюю, ремонту не було, зараз зробили ремонт ‒ амбулаторія в чудовому стані», – пригадує сімейна медсестра Наталя Пудлик.

На ремонт із міського бюджету витратили 800 тис. гривень ще понад 50 тис. ‒ на закупівлю меблів.

«В амбулаторії є три кабінети сімейного лікаря, маніпуляційний кабінет, кабінет щеплення, кабінет ЕКГ, пацієнти можуть отримати лікування по типу лазерної терапії та денного стаціонару», – розповіла завідувачка амбулаторії №5 Богдана Данилець.

Наразі у складі 3-ї поліклініки діє п’ять амбулаторій сімейної медицини. На черзі у місті планують створення нової поліклініки на Рясному.

«Скажу чесно, що в нас є серйозна проблема по Рясному з новими приміщеннями для відділення поліклініки. Ми незабаром приймемо рішення одне велике приміщення площею десь 600 метрів треба обладнювати під нову поліклініку з хорошими умовами з сервісом якісним», ‒ анонсує міський голова Львова Андрій Садовий.

Загалом торік у Львові запрацювали три нові амбулаторії сімейної медицини, цьогоріч ‒ одна. На черзі відкриття такого ж медичного закладу у Личаківському районі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here