Український католицький університет удруге влаштував Літню школу з Data Science – популярної у світі галузі науки.

Батьки парижанина Ігоря Коваля виїхали зі Львова у Францію ще у 90-х, Ігор народився уже там. Освіту здобув у Паризькій школі інженерів і тепер працює в Інституті мозку і хребта паризької лікарні, застосовує прикладну математику, аби складати алгоритми, які допоможуть наперед діагностувати хвороби головного мозку.

«Наприклад, якщо хтось приходить до медика з проблемами з пам’яттю, лікар скаже піти на МРТ, але це вже запізно, структура мозку вже почала змінюватися 10-15 років тому. Нам якраз цікаво випередити симптоми, дізнатися, коли у мозку почнуться зміни, чи у людини буде Альцгеймер і за скільки часу», – пояснив Ігор Коваль.

Тепер математик Ігор Коваль приїхав поділитися знаннями із земляками. Він – один із викладачів Літньої школи з Data Science УКУ. Упродовж двох тижнів тут займалися студенти і викладачі з різних країн.

«Це були такі базові курси, без яких подальші курси для студентів було би важко зрозуміти. Якимись особливими темами я намагався хлопців і дівчат не завантажувати, ми говорили загально про те, як працює машинне навчання, аналіз даних», – пояснив викладач Літньої школи з Естонії Дмитро Фішман.

«Нам дуже важливо залучати сюди іноземних студентів, іноземних викладачів для того, щоби показувати, що в Україні, зокрема у Львові, відбувається щось цікаве у цьому напрямку, що ми якісно робимо освітній продукт», – розповів Олексій Молчановський, керівник магістерської програми з Data Science УКУ.

Data Science або ж наука про дані – популярна нині галузь у світі. Це математичні і комп’ютерні методи аналітики, які застосовують у бізнесі, економіці, медицині.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here