У Шевченківському районі Львва з’явилася нова амбулаторія. На вул. Богдана Хмельницького, 195 відкрили оновлений медзаклад сімейної медицини. Він обслуговуватиме майже 9 тисяч мешканців Знесіння. Раніше вони відвідували старе приміщення, де не було належних умов. Нова амбулаторія обійшлася містові у понад 2 млн грн. У планах — відкрити амбулаторії для мешканців всіх районів.

Христина з донькою Лейлою вперше прийшли до нової амбулаторії. 4 роки вони відвідували старий медзаклад. Там, розповідає мама, не було належних умов.

«Перші враження про поліклініку дуже позитивні. Ось прийшли з дитиною вже. Має конкретно чим зайнятися, що помалювати. Бо, коли були в минулій поліклініці, також постійно бігала, не знала куди себе подіти», — каже Христина.

Усі фото прес-служби ЛМР

Амбулаторія на Знесінні обслуговуватиме майже 9 тисяч мешканців. Щоб приймати таку кількість людей, приміщення ремонтували майже рік. Обійшлося це у понад 2,5 млн грн. Та комфорт для відвідувачів вартує таких грошей. Міський голова Львова Андрій Садовий розповідає: «Коли відділення на першому поверсі, ти собі з вулиці можеш зайти, поміряти тиск, отримати якісь нескладні процедури, домовитися про розмову з лікарем. Тобто, ти почуваєш себе як дома. І, власне, такий стандарт ми хочемо запровадити в всіх наших медичних установах».

Хоч приміщення та обладнання — нові, лікарі тут — з попередньої амбулаторії, що була на вул. Польовій. Там вони понад двадцять років лікували людей зовсім в інших умовах. Сімейний лікар Ростислав Полюга працював там з 1994 року. Новими умовами задоволений.

«Різниця є, звичайно, в чистоті, в охайності, в освітленості, в новому всьому. Тому що там за 25 років не та вже матеріально-технічна база була, й, навіть, не ті санітарні умови, що тут», — додає Ростислав.

Медичний персонал закладу — сімейні лікарі, медсестри та реєстратори. Вони працюють у шести кабінетах. Серед них є ще процедурний та кабінет для вакцинації.

«На прохання мешканців ми створили кабінет акушера-гінеколога. Для того, щоб мешканцям не треба було їхати на вулицю Хімічну. А в зазначені дні і годину жінки могли б отримати тут консультацію в акушера-гінеколога», — зазначив начальник управління охорони здоров’я Володимир Зуб.

Упродовж останніх п’яти років у місті відкрили 11 нових амбулаторій. Ця — найновіша. А вже за місяць у іншій половині цієї ж будівлі буде центр опіки для людей з інвалідністю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here