На забезпечення Львівського обласного перинатального центру з бюджету Львівщини виділили 39 млн грн

Депутати Львівської облради під час засідання сесії у вівторок, 20 березня, проголосували за виділення 39 млн грн для Львівського обласного клінічного перинатального центру.

Зокрема, 27,6 млн грн передбачили на придбання обладнання для перинатального центру. Ще 11,38 млн грн – на підтримку його функціонування після введення в експлуатацію.

Крім цього, Львівська облрада вирішила скерувати 11,5 млн грн на придбання у 2018 році п’яти автомобілів швидкої медичної допомоги. Ще 13,4 млн грн передбачили скерувати для введення в експлуатацію єдиної диспетчерської для «швидкої допомоги».

Як відомо, наприкінці березня після реконструкції планують відкрити пологовий та адміністративний корпуси Львівського обласного клінічного перинатального центру, який закрили ще у 2013 році.

На завершення реконструкції перинатального центру у 2018 році необхідно близько 114,3 млн грн. Цей проект подали на конкурс проектів Держфонду регіоналнього розвитку. Із бюджету Львівщини передбачили виділити 25,5 млн грн на співфінансування завершення реконструкції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here