Згідно з рішенням депутатів облради, за три місяці комунальні медзаклади повинні встановити спеціальні розрахункові термінали

Волинська обласна рада 12 квітня ухвалила рішення, яким зобов’язала комунальні медичні заклади перейти на безготівковий розрахунок при сплаті благодійних внесків та до серпня цього року встановити термінали для сплати таких внесків у своїх приміщеннях. Про це пише «ВолиньPost».

Депутати прийняли рішення про впорядкування отримання благодійних внесків та пожертв на користь комунальних медичних закладів. Зокрема, це рішення змушує керівництво медичних закладів до 1 серпня 2017 року поставити на своїй території платіжні термінали для прийому благодійних внесків.

При цьому керівникам лікарень та поліклінік рекомендують видати накази щодо заборони залучення готівки через працівників своїх закладів.

Ініціатор проекту рішення Михайло Імберовський заявив, що попри спротив з боку лікарів, це рішення принесе значну користь, адже тепер процес залучення коштів від пацієнтів стане прозорим.

«Мені закидають, що я втручаюсь в благодійні фонди, але встановлення терміналів робить процес прозорішим. Наприклад, в обласному онкодиспансері ніхто з керівництва не захотів мати справи з благодійними внесками, то вони поставили термінал і тепер мають спокій. Все працює – жодних проблем», – наголосив депутат.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here